ARCHITEKT KRAJOBRAZU mgr inż. Paulina Święcichowska

O MNIE

Projektowanie ogrodów to moja pasja, moja miłość i mój zawód.

Pokochałam wszystkie rośliny bez wyjątku – przecież wiosną, nawet mlecze cieszą swymi żółtymi kwiatami.

Zrozumiałam, że nie należy jednymi się zachwycać, a inne nazywać chwastami. Trzeba układać z nich piękne bukiety, a czasem pogodzić ze sobą skłócone. Inne należy rozdzielać, by nie skrzywdziły się nawzajem – jak dzieci.

Wychowałam się wśród pól, ogrodów, łąk… Chociaż dzisiaj mieszkam w mieście i mam do swojej dyspozycji jedynie balkon, to z największą radością przedstawię mój stary album zatytułowany: Rośliny wokół domu Pauliny.

Później studiowałam, by nauczyć się tego, co kocham najbardziej, (może to wspomnienie Raju?) – ogród. Dlatego moja strona nazywa się po prostu – Ogrody Pauliny.

Uwielbiam rysować, malować, tworzyć projekty w programach graficznych. Zajmuję się również pisaniem o moich ukochanych roślinkach. To wszystko będę sukcesywnie umieszczać na tej stronie. Jednak moją największą pasją jest projektowanie ogrodów.

Propozycje niektórych projektów również tu umieszczam. Muszę przejrzeć moją kolekcję zdjęć, na pewno niektórymi będę chciała się pochwalić:).

Jeszcze raz witam serdecznie, odwiedzajcie mnie.

Jeśli zapragnie ktoś skorzystać z mojej pomocy w temacie: projektowanie ogrodów to w zakładce KONTAKT zostawiam swój adres i numer telefonu.

ARCHITEKT KRAJOBRAZU
mgr inż. Paulina Święcichowska